HOME E-shop
flash

ZÁSOBNÍKOVÉ OHŘÍVAČE VODY S NEPŘÍMÝM OHŘEVEM

Nabízíme řadu řešení pro zásobníkové ohřívače vody s přímým ohřevem.
Stáhněte si:

 
Katalog zásobníkových ohřívačů vody s nepřímým ohřevem   [pdf]   (3 450 kB)   


 

 

ZÁSOBNÍKOVÉ OHŘÍVAČE VODY S NEPŘÍMÝM OHŘEVEM A JEDNÍM SPIRÁLOVÝM VÝMĚNÍKEM
Nepřímotopné zásobníkové ohřívače ZJV jo objemech od 150 do 2000 litrů s jedním spirálovým výměníkem jsou určeny k uspokojení stále rostoucích požadavků na teplou vodu i tam, kde je k dispozici pouze zdroj tepla na tuhá paliva. Ohřívač je vybaven hrdlem pro montáž elektrické topné jednotky, tím je zajištěn ohřev teplé vody i při odstavení hlavního zdroje.

 

ZÁSOBNÍKOVÉ OHŘÍVAČE VODY S NEPŘÍMÝM OHŘEVEM SE DVĚMA SPIRÁLOVÝMI VÝMĚNÍKY
Nepřímotopné zásobníkové ohřívače ZDV se dvěma spirálovými výměníky v objemech od 200 do 1000 litrů jsou určenyy k použití především tam, kde je pro ohřev teplé vody využit i nějaký alternativní zdroj energie, například solární kolektory, elektrická topná jednotka či kotle na tuhá paliva či plyn.

 

ZÁSOBNÍKOVÉ OHŘÍVAČE VODY S NEPŘÍMÝM OHŘEVEM PRO AKUMULACI TOPNÉ A TEPLÉ VODY
Zásobníkové nepřímotopné ohřívače ZBV o objemech od 200 do 1000 litrů je možno použít jak pro teplé vody, tak pro vytápění jako společný akumulátor tepla při využití někoklika zdrojů energie. Příruby je možno použít pro montáž spirálových měděných výměníků a výškově různě umístěná hrdla pro elektrické topné jednotky. Na přání je možno dodat ohřívače se dvěma přírubami.
ZÁSOBNÍKOVÉ OHŘÍVAČE VODY S NEPŘÍMÝM OHŘEVEM S VNOŘENOU NÁDOBOU
Ohřívače ZVN jsou tvořeny tlakovou nádrží v objemech od 500 do 2000 litrů, do které je ponořena zvláštní nádoba na ohřev teplé vody. Jeden zásobník tedy slouží jak k akumulaci topné vody, tak k ohřevu teplé vody. Ohřívač je navíc opatřen spirálovým výměníkem pro připojení k alternativnímu zdroji tepla, například k solárnímu systému. Další zdroje tepla lze připojit na výškově různě umístěná hrdla nádrže. Tím lze dosáhnout ideálního teplotního rozvrstvení v nádrži a tím maximálního využití celé kapacity.

 

 

Sluneční kolektory a ohřívače vody
Quantum a.s.,
Brněnská 212, Vyškov 682 01
Tel.: 517 343 363
Fax: 517 343 666

Partneři webu: Hydroizolace Icopal s.r.o. | Tepelná izolace